banner47

banner32

banner5

banner33
24 Temmuz 2017 Pazartesi

banner46

Aracında baygın bulundu

Lefkoşa’da Girne Kapısı civarında aracında baygın olarak bulunan zanlı Hasan Çuhadar’ın tasarrufunda sentetik cannabionit türü uyuşturucu madde çıkınca tutuklandı

18 Mayıs 2017 Perşembe 18:53
 Aracında baygın bulundu

(Kamalı Haber)- Lefkoşa’da Girne Kapısı civarında aracında baygın olarak bulunan zanlı Hasan Çuhadar’ın tasarrufunda sentetik cannabionit türü uyuşturucu madde çıkınca tutuklanarak Lefkoşa’da mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren polis memuru Ahmet Bayram olayla ilgili bulguları aktardı. Bayram huzurda bulunan zanlı Hasan Çuhadar’ın 18 Mayıs tarihinde sabah saat 01.30 raddelerinde Lefkoşa’da Girne Caddesi üzerinde kullanımında bulunan araç içerisinde baygın vaziyette devriye gezen polis ekipleri tarafından bulunduğunu söyledi.

Polis zanlının uyuşturucu tesiri altında olmasından şüphelenilmesi üzerine konu araç içerisinde yapılan aramada içerisinde sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan bir adet elle sarılmış ucu yanık sigara ve kâğıt parçası içerisinde gizlenmiş yaklaşık 4 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare yapıldığını belirtti.

Polis memuru Ahmet Bayram zanlının mesele ile ilgili olarak gönüllü ifade verdiğini vermiş olduğu ifadesinin konu uyuşturucu maddeyi 16 Mayıs tarihinde bir şahıstan aldığı itirafında bulunduğunu söyleyerek konu ifadesinin teyit ve tekzip edileceğini ve aranan bir şahıs olduğunu belirtti. Polis aktarmış olduğu olgular ışığında zanlının soruşturma maksatlı ilk etap da 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Tacan Reynar zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

 

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV