banner47

banner32

banner5

banner33
21 Eylül 2017 Perşembe

banner46

Başarı yine tescillendi

YDÜ İngilizce Hazırlık Okulu, Pearson Edexcel Akreditasyon denetlemesini yine basarı ile geçti

10 Temmuz 2017 Pazartesi 15:44
Başarı yine tescillendi
Yakın Doğu Üniversitesi, İngilizce Hazırlık Okulu, uluslararasi kalite standartlarına uygunluğunun tescilini yineledi. 

İngilizce hazırlık okulu 4'üncü kez Pearson Edexcel Akreditasyon denetlemesini basarı ile geçerek verdiği eğitimin uluslararası kalite standartlarına uygunluğunu bir kez daha tescilledi. 

İngilizce Hazırlık Okulu 2014 yılı Temmuz ayında Pearson Edexcel Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiş ve her akademik yıl sonunda denetleme sürecinden başarı ile geçtiği belirtildi. Kalite ve başarının kalıcı ve sürdürülebilir olması açısından bu denetlemelerin tarafsız denetçiler tarafından gerçekleştirildiği vurgulandı. 

Hazırlık Okulu Müdürü Enis Sayman; “Eğitimde mükemmellik ve uluslararası kalite standartlarına uygunluk göstergesi olan bu akreditasyon ile İngilizce Hazırlık Okulu'nu başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz her akademik yıl sonunda aldıkları eğitimin kalitesinin onayı olan uluslararası tanınan sertifikalarını almaktadırlar”

Akredite olduğu günden beri Yakın Doğu Üniversitesi  gelişimi ve değişimi doğrultusunda kurum başarısı paralelinde kendisini geliştirip yenileyen İngilizce Hazırlık Okulu, son olarak 2016-2017 Akademik Yılı'nda Uzaktan Eğitim ve Harmanlanmış Eğitim gibi teknoloji entegrasyonu gerektiren uygulamaları müfredatına eklemiş ve başarılı bir şekilde uygulamıştır.  

Sayman açıklamasında; “Tüm bu süreç boyunca bizlere her türlü desteği ve olanağı sağlayan  başta kurucu rektörümüz Dr.Suat İ.Günsel, Mütevelli Heyeti Başkanımız Doç.Dr İrfan İ.Günsel ve tüm idarecilerimize, ayrıca akreditasyon komitesinde görev alan tüm Hazırlık Okulu idareci ve öğretmenlerine sonsuz teşekkür ederiz. “ dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV