banner47

banner25

banner5

banner33
16 Ağustos 2017 Çarşamba

banner46

Bisiklet hırsızı yakayı ele verdi

Lefkoşa’da bir apartman boşluğunda bulunan Mustafa Hürses’e ait bisikleti çalan ve daha sonra tespit edilerek tutuklanan zanlı Mehmet Çetin, sorgusunda 2016 yılı ile Nisan 2017 tarihleri arasında 7 bisikleti daha çaldığını itiraf etti

20 Nisan 2017 Perşembe 23:47
Bisiklet hırsızı yakayı ele verdi
 Evrim KAMALI-Lefkoşa’da bir apartmanın girişinde bulunan bisikleti çalan zanlı Mehmet Çetin tutuklanmasının ardından yeniden mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren Polis memuru Mustafa Parlak olayla ilgili bulguları aktardı. Parlak huzurda bulunan zanlı Mehmet Çetin’in 18 Nisan tarihinde saat 00.30 raddelerinde Lefkoşa’da bir apartman boşluğunda bulunan Mustafa Hürses’e ait 1 adet dağ bisikletini çaldığını söyledi.

Polis zanlının tespit edilerek tutuklandığını ve konu bisikletin tasarrufunda bulunduğunu belirtti. Polis memuru Mustafa Parlak zanlının gönüllü ifade verip suçunu kabul ettiğini ayrıca 2016 – Nisan 2017 tarihleri arasında başkalarına ait 7 adet daha bisiklet çaldığı itirafında bulunduğunu mahkemeye aktardı. Polis mesele ile ilgili yürütülen soruşturmanın henüz yeni olduğunu ve zanlının ilk etap da 1 gün daha poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Tacan Reynar zanlının soruşturma maksatlı 1 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV