banner47

banner32

banner5

banner33
20 Ağustos 2017 Pazar

banner46

Bulduğu telefon başına dert oldu

Gönyeli’de faaliyet gösteren Kiler Süpermarkette 6 Ağustos tarihinde unutulmuş olan Samsung Galaxy A5 marka cep telefonunu bularak çalan Leeroy Nyamandi polise yapılan şikayet sonrası tutuklandı

10 Ağustos 2017 Perşembe 19:40
Bulduğu telefon başına dert oldu
Kamalı Haber-Gönyeli’de faaliyet gösteren Kiler Süpermarkette unutulmuş olan cep telefonunu bularak çalan zanlı Leeroy Nyamandi tutuklanarak bugün mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren polis memuru Aygün Karagil olayla ilgili bulguları aktardı. 

Karagil huzurda bulunan zanlı Leeroy Nyamandi'nin 6 Ağustos tarihinde saat 14.00 sıralarında Gönyeli’de faaliyet gösteren Kiler Süper Markette unutulmuş olan Samsung Galaxy A5 marka cep telefonunu bularak çaldığını söyledi. Polis meselenin polise bildirilmesi üzerine başlatılan soruşturmada zanlının tespit edilerek tutuklandığını ve konu telefonun tasarrufunda bulunduğunu söyledi. Polis başlatılan soruşturmanın tamamlandığını, zanlının ülkemizde öğrenci statüsünde bulunduğunu belirterek mahkemenin uygun göreceği bir teminata bağlamasını talep etti. 

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Rauf Kürşad zanlının ileride görüşülecek davalarında hazır olmasını sağlamak maksadı ile yurtdışına çıkışının yasaklanması, haftada 2 gün ispati vücut etmesi ve 5 bin TL şahsi kefalet senedi imzalaması koşulu ile tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV