banner47

banner32

banner5

banner33
22 Eylül 2017 Cuma

banner46

CTP'den Günsel Hastanesi'ne övgü

CTP heyeti, Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi’ni ziyaret etti

24 Ağustos 2017 Perşembe 20:15
CTP'den Günsel Hastanesi'ne övgü
 CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman ve beraberindeki CTP milletvekilleri Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi’ni ziyaret etti.

Girne Üniversitesi Hastanesi’nin tüm birimlerini gezerek detaylı bilgi alan CTP Genel Başkanı ve milletvekilleri, Lefkoşa’da bulunan YDÜ Hastanesinin halkımıza sağladığı imkanlardan sonra Girne’nin de böyle gelişmiş imkanlarla donatılmış bir hastaneye sahip olmasının mutluluk verici olduğunu ifade ettiler. Sağlık alanında en ileri teknolojiyi kullanan ve güçlü bir hekim kadrosuna sahip olan hastanenin ve yüksek teknolojik donanıma sahip cihazların Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti halkının hizmetinde olmasının çok önemli olduğunu kaydettiler.

CTP heyeti, Hastanenin ardından üniversitenin Denizcilik Fakültesi’nde, Gemi Simülasyon Merkezine de bir ziyaret gerçekleştirdi ve Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Altunç’tan Simülasyon Merkezi ile ilgili bilgi aldı.

Üniversite Hastanesinde ve Denizcilik Fakültesi’nde gördüklerinden çok etkilendiklerini ifade eden CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, bu büyük yatırımın tüm ülke ve bölge halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.  

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV