banner47

banner32

banner5

banner33
22 Eylül 2017 Cuma

banner46

Gözlük hırsızı Rum yakalandı

Günü birlik gezi için geldiği Kuzey Kıbrıs’ta hırsızlık yapıp Güney Kıbrıs’a dönen Kıbrıslı Rum zanlı Auguotions Agusıstos tekrar ülkeye giriş yaparken yakalandı

23 Ağustos 2017 Çarşamba 23:31
Gözlük hırsızı Rum yakalandı
 Evrim KAMALI-Günü birlik gezi için geldiği Kuzey Kıbrıs’ta hırsızlık yapıp Güney Kıbrıs’a dönen Kıbrıslırum zanlı Auguotions Agusıstos önceki gün tekrar ülkeye giriş yaparken yakalandı. Zanlının Girne’de bir gözlükçüden 10 bin TL değerinde altından yapılmış gözlük çaldığı belirtildi. Hakkında soruşturma başlatılan zanlı tutuklama talebi ile Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Zanlı hakkındaki soruşturmayı yürüten polis, zanlının 12 Ağustos tarihinde Girne’de faaliyet gösteren Mert Optik isimli işyerinden 10 bin TL değerinde altından yapılmış güneş gözlüğü çaldığını söyledi.Polis, şikâyet üzerine başlatılan soruşturmada kamera kayıtlarının incelendiğini ve zanlının bu şekilde tespit edildiğini belirtti.Zanlının kimliğinin belirlenmesinin ardından aranan şahıs ilan edildiğini kaydeden polis, zanlının önceki gün kara giriş kapısından ülkeye giriş yaparken tespit edilerek gözaltına alındığını söyledi.Zanlı hakkında hırsızlık suçundan dolayı soruşturma başlatıldığını, çalınan gözlüğün henüz bulunmadığını belirten polis, zanlının bir gün süre ile tutuklu kalmasını talep etti. Aktarılan olguları değerlendiren mahkeme zanlı hakkında bir gün tutukluluk emri verdi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV