banner47

banner32

banner5

banner33
23 Ağustos 2017 Çarşamba

banner46

Haspolat’da hintkeneviri bahçesi!

Polis, Haspolat’ta Yakup Deniz’in evine yaptığı operasyonda 87 kök hintkeneviri buldu

18 Mayıs 2017 Perşembe 18:48
 Haspolat’da hintkeneviri bahçesi!

(Kamalı Haber) -  Haspolat’ta alınan ihbar üzerine zanlı Yakup Deniz’in ikametgâhına gerçekleştirilen operasyonda polis kenevir bahçesi ile karşılaştı. Tutuklanan zanlı Lefkoşa’da mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren Polis memuru Murat Döşenci olayla ilgili bulguları aktardı. Döşenci huzurda bulunan zanlı Yakup Deniz’in 17 Mayıs tarihinde saat 12.20 – 12.50 saatleri arasında alınan ihbar üzerine yapılan operasyonda zanlıya ait ikametgah içerisinde 3 ayrı saksı içerisinde ziraatı yapılmış boyları 15 ile 30 cm arasında değişen toplam 87 kök hintkeneviri türü uyuşturucu madde bitkisi bulunarak emare yapıldığını söyledi. Polis suçüstü tutuklanan zanlının gönüllü ifade verdiğini belirterek ifadesinin teyit ve tekzibinin henüz yapılamadığını ve meseleye bağlantısı olduğu düşünülen şahıslarında olabileceğini belirterek ilk etap da 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Tacan Reynar zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV