banner47

banner32

banner5

banner33
20 Ağustos 2017 Pazar

banner46

İçiciden satıcıya ulaşıldı

Girne’de dün meydana gelen trafik kazasında araç sürücüsü ve yolcuda uyuşturucu madde bulunması üzerine başlatılan soruşturmada uyuşturucuyu satan kişilere de ulaşıldı

11 Ağustos 2017 Cuma 21:52
İçiciden satıcıya ulaşıldı
 Evrim KAMALI -Girne’de meydana gelen trafik kazasının sebebi uyuşturucu çıktı.

Mesele ile ilgili olarak başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan zanlılar Kudret Evli, Akay Gündoğu, Deniz Güngör ve Fırat Deniz dün mahkeme huzuruna çıkarıldılar.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis memuru Fadıl Metin olayla ilgili bulguları aktardı. Metin, 10 Ağustos 2017 tarihinde, saat 13.30 sıralarında Girne Dr. Salih Miroğlu caddesi üzerinde zanlı Kudret Evli’nin kullanımında bulunan araçla bir trafik kazası yaptığını söyledi. Polis kazanın akabinde zanlı Evli ve araçta yolcu olarak bulunan Akay Gündoğu’nun hareketlerinden şüphelenilmesi üzerine araçta ve zanlılar üzerinde yapılan aramada zanlı Kudret Evlinin üzerinde yaklaşık 6 gram zanlı Akay Gündoğu’nun ise üzerinde yaklaşık 50 miligram sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde bulunduğunu belirtti. Polis yapılan ileri soruşturmada zanlılara uyuşturucuyu verdiği tespit edilen zanlı Deniz Güngör’ünde tutuklandığını ve üzerinde yapılan aramada ise 5 paket şeklinde yaklaşık 5 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde bulunarak emare olarak alındığını mahkemeye aktardı. Polis zanlı Güngör’den alınan ifade doğrultusunda ise konu maddeleri Fırat Deniz’den 750 TL karşılığında 7 paket olarak aldığı itirafında bulunması üzerinde de zanlı Deniz’in de tutuklandığını söyledi.

Polis memuru Fadıl Metin mesele ile ilgili başlatılan soruşturmanın geniş çaplı sürdüğünü ve alınması gereken ifadeler ve kayıp olduğuna inanılan emareler olduğunu belirterek zanlıların tahkikatın selameti açısından 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Rauf Kürşad zanlıların soruşturmanın selameti açısında 3 gün poliste tutuklu kalmasına ayrıca bu süre zarfında doktor kontrolünden de geçirilmelerine emir verdi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV