banner47

banner32

banner5

banner33
16 Ağustos 2017 Çarşamba

banner46

İçki hırsızı, harabe bir evde yakalandı

Paşaköy’de Ocak ayı içerisinde bir markete girerek sigara ve içki çalan Öner Yalçın olaydan yaklaşık üç ay sonra yapılan bir ihbar üzerine Paşaköy’de bir harabede yakalandı

20 Nisan 2017 Perşembe 23:48
İçki hırsızı, harabe bir evde yakalandı
 Gamze PİR BAYKUR-Paşaköy’de 2017 yılı Ocak ayında bir markete girerek sigara ve içki sirkat eden ve olay gününden itibaren aranan şahıs olarak ilan edilen Öner Yalçın, 3 ay sonra Paşaköy’de bulunan harabe bir evin içinde tespit edilerek tutuklandı. “Dükkan açma” ve “Sirkat” suçlamalarıyla Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan zanlı Yalçın aleyhine 1 günlük tutukluluk süresi temin edildi.

İHBAR ÜZERİNE YAKALANDI

Meselenin tahkikat memuru Enis Özdemir, zanlı Öner Yalçın’ın 31 Ocak 2017 tarihinde Paşaköy’de Hakkı Özer’e ait marketin kilitli penceresini hasara uğratmadan açarak içeriye girdiğini ve içeriden 7 karton muhtelif markalarda sigara, 6 şişe rakı ve 1 şişe viski sirkat ettiğini açıkladı. Zanlının kamera görüntülerinden tespit edildiğini belirten Özdemir, aranan şahıs olarak ilan edilen zanlının ihbar üzerine 19 Nisan tarihinde Paşaköy’de bulunan harabe bir evde tespit edildiğini söyledi. Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın devam ettiğini belirten Özdemir, zanlının 1 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Hazal Hacımulla, zanlı Öner Yalçın’ın tahkikat maksatları bakımından 1 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV