banner47

banner25

banner5

banner33
16 Ağustos 2017 Çarşamba

banner46

İki restorana ceza

Lefkoşa’da Kıral Döner ve Merkez Restoran’a izinsiz, sağlık karnesiz personel çalıştırma ve sağlıksız ortam nedenleriyle ceza kesildi, 27 işyerine de izinsiz ve sağlık karnesiz personel çalıştırdığı için ihbar verildi

17 Nisan 2017 Pazartesi 21:57
İki restorana ceza
  Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Halk Sağlığı Şubesi’nin denetimleri sürüyor.

LTB basın biriminden yapılan açıklamaya göre, ekipler 10- 14 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirdiği kontrollerde toplam 105 işyerini denetledi.

Yapılan denetimler sonucunda 27 işyerine izinsiz ve sağlık karnesiz personel çalıştırdığı için ihbar verilirken; Kıral Döner ve Merkez Restoran adlı işyerlerine belediyeler yasası gereği izinsiz, sağlık karnesiz personel çalıştırma ve gayrı sıhhi ortam nedenleriyle ceza kesildi.

Bostancı Balıkevi adlı işyeri ise gayrı sıhhi ortam ve sağlık karnesiz personel çalıştırmaktan dolayı faaliyeti durduruldu ayrıca ceza kesildi.

Denetlenen işyerleri, niteliklerine göre şöyle: 

“16 Market, 2 Gıda Deposu, 4 Dernek ve Lokal, 1 Spor Salonu, 3 Oto Yıkama, 18 Oto galeri, 2 Berber Salonu, 2 Kadın Kuaförü, 2 Park Büfesi, 2 Güzellik salonu, 1 Yurt, 1 Yaşlı Bakım Evi, 4 Süt Ürünleri İmalathanesi, 10 Kasap, 4 Balık Satış Yeri, 4 Tavuk Satış Yeri, 8 Kafeterya, 12 Resoran, 3 Bar, 5 Unlu Mamül İmlathanesi, 1 Büfe.”
TAK
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV