banner47

banner32

banner5

banner33
21 Eylül 2017 Perşembe

banner46

Okullar yarın tatil mi?

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Ali Yönel, okulların, beklenen şiddetli yağmur nedeniyle yarın tatil edilmesi konusundaki değerlendirmelerin sürdüğünü ve alınacak kararın gün içinde açıklanacağını söyledi

10 Ekim 2012 Çarşamba 13:59
Okullar yarın tatil mi?
 Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Ali Yönel, okulların, beklenen şiddetli yağmur nedeniyle yarın tatil edilmesi konusundaki değerlendirmelerin sürdüğünü ve alınacak kararın gün içinde açıklanacağını söyledi.

TAK muhabirinin sorularını yanıtlayan Yönel, Meteoroloji Dairesi’nin yaptığı uyarının ardından tüm okul müdürlüklerine bir yazı göndererek, olukların açılması, dere varsa temizlenmesi gibi gerekli önlemlerin alınmasını istediğini söyledi.

Yönel, Lefkoşa Kaymakamlığı’nda oluşturulan kriz masasıyla işbirliği içinde gerekli önlemlerin alınması için çalıştıklarını kaydederek, birçok okulun konumu nedeniyle su baskını tehlikesi yaşamayacağını ancak 5-6 okulun risk taşıdığını belirtti.

Ali Yönel, okulların, Balkanlar üzerinden gelecek yeni yağışlı havanın etkili olmasının beklendiği yarın tatil edilip edilmemesi yönündeki değerlendirmelerin sürdüğünü ve ilerleyen saatlerde açıklama yapacaklarını ifade etti.

TAK
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV