banner47

banner32

banner5

banner33
21 Eylül 2017 Perşembe

banner46

Pantolon cebinden uyuşturucu çıktı

Türkiye’den ülkeye gelerek Ercan’dan giriş yapmaya çalışan Canip Çavdar’ın pantolon cebinde 18 gram hintkeneviri türü uyuşturucu madde bulundu

13 Temmuz 2017 Perşembe 23:07
Pantolon cebinden uyuşturucu çıktı
Evrim KAMALI-Ülkemize Türkiye’den tasarrufundaki uyuşturucu madde ile tatile gelen zanlı Canip Çavdar tutuklanarak Lefkoşa’da mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren Polis memuru Kağan Kurtbir olayla ilgili bulguları aktardı. Kurtbir huzurda bulunan zanlı Canip Çavdar’ın 12 Temmuz tarihinde, saat 12.00 sıralarında, Ercan Hava Limanı’ndan ülkemize giriş yapmak istediği sırada narkotik detektör köpeği Liz’in tespit etmesi sonucunda üzerinde yapılan aramada giymekte olduğu pantolon cebinde yaklaşık 18 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu madde bulunduğunu söyledi.

Polis mesele ile ilgili olarak yürütülen soruşturmanın tamamlandığını zanlının gönüllü ifade verip suçunu kabul ettiğini belirterek uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Cenkay İnan zanlının ilerde görüşülecek davasında hazır olmasını sağlamak maksadı ile 45 günü geçmeyen bir süre hükümsüz tutuklu olarak cezaevinde beklemesine emir verdi.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV