banner47

banner32

banner5

banner33
20 Ağustos 2017 Pazar

banner46

Temizliğe evdeki altınlardan başladılar

Minareliköy’de Murat Kıyman’a ait eve temizlik yapmak için giden Talip Dağa ve Emine Şanverdi, ev içerisinden ziynet eşyaları çaldıkları tespit edilmesi üzerine tutuklandılar

11 Ağustos 2017 Cuma 21:53
Temizliğe evdeki altınlardan başladılar
Evrim KAMALI-Minareliköy’de Murat Kıyman’a ait ikametgâha temizlik yapmak için giden zanlılar Talip Dağa ve Emine Şanverdi ikametgâh içerisinde muhtelif ziynet eşyalarını çalmaları üzerine tutuklanarak mahkeme huzuruna çıkarıldılar.

Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren polis memuru Mehmet Kanteper olayla ilgili bulguları aktardı. Kanteper huzurda bulunan zanlılar Talip Dağa ve Emine Şanverdi’nin 5 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında saat 8.00 – 11.00 saatleri arasında, Minareliköy’de, Murat Kıyman’a ait ikametgâha temizlik için gittiklerini ve ev içerisinden muhtelif ziynet eşyaları çaldıklarını söyledi.

Polis yapılan şikâyet üzerine soruşturma başlatıldığını ve çalındığı söylenen ziynet eşyalarının bir kısmının kuyumcuya zanlılar tarafından satıldığının tespit edilmesi üzerine tutuklandıklarını belirtti.

Polis memuru Mehmet Kanteper mesele ile ilgili olarak başlatılan soruşturmanın devam ettiğini, kayıp olan emarelerin bulunduğunu belirterek zanlıların soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmalarını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Rauf Kürşad zanlıların soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV