banner47

banner32

banner5

banner33
21 Eylül 2017 Perşembe

banner46

BMW M4 ÇANGAR MOTORS’DA

BMW M4 Coupe‘ye baktığınızda, tasarımın güçlü yansımasını göreceksiniz

11 Nisan 2015 Cumartesi 13:40
BMW M4 ÇANGAR MOTORS’DA
 Son derece dikkat çekici ön hava girişleri, BMW’nin klasik gücünü size hissettirmeye yetecek şekilde tasarlanmış. Motoru soğutmak için bırakılan hava giriş ızgaraları, aracın tasarımına ayrı bir hava katmış durumda. Aktif M Difransiyel sayesinde, virajları geçtikten sonra hızlanmaya elverişli bir yapı sunulurken, viraj dönüşü sırasında ve zor yol koşullarında, sürüş ve yol tutuş performansını en iyi düzeyde optimize ediyor.

M TwinPower Turbo 6 silindirli benzinli motor.
M TwinPower Turbo 6 silindirli motor, maksimum 7.600 dev/dak'da yüksek devir karakteri ve maksimum 550Nm torka kadar üstün gücüyle her iki dünyanın en iyisini sunar. 431bg M motor 100km/sa hıza yalnızca 4,1 saniyede ulaşır.
Çift Turbo direkt yakıt enjeksiyonu ve tipik M hassas ayarı, olağanüstü itme kuvveti ve zahmetsiz torkuyla motorun hafif bir gaz pedalı dokunuşuna doğrudan yanıt vermesini sağlar.

Frenler.
BMW M4 Coupé'nin son derece dinamik sürüş deneyimine yönelik belirleyici faktörlerden biri de fren sistemleridir. Tartışmasız hassasiyetiyle M Karbon Seramik Fren sistemi ve M bileşik frenler benzersiz dinamik özellikler ve performans sunar.

Aktif ve pasif güvenlik.
M otomobilleri kaza riskini en aza indirmeyi hedefleyen akıllı güvenlik özellikleri paketiyle sunulur ve bu sayede her zaman güvenilir ellerde olduğunuzu hissettirir.

Çarpışma enerjisi, yolcu bölümünden uzağa alt taşıyıcı, yan çerçeveler, ön bölme ve tavan gibi gövde bölümlerine yönlendirilir, önde ve arkada bulunan deformasyon bölgeleri tarafından emilir. Yandan çarpma durumunda, yolcular B sütununda ve eşiklerde bulunan güçlendirilmiş yapılar, kapılardaki dayanıklılığı yüksek yan darbe koruma elemanları ile koltuk alanlarındaki sağlam çapraz elemanlar tarafından korunur.

Aktif Koruma yorgunluk belirtileri algıladığında sürücüyü uyarır, kritik durumlarda emniyet kemerlerini önceden gerdirir, elektrikli koltuklar dik konuma alınır ve pencere ve kayar tavan kapatılır. Kazanın ardından sistem otomobili durduracak şekilde fren yapabilir.

Detaylı bilgi ve daha fazlası için Çangar Motors Küçükkaymaklıshowroomunu ziyaret edebilirsiniz.
 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV