banner47

banner32

banner5

banner33
23 Ağustos 2017 Çarşamba

banner46

Kayalar’da Şampiyon Aranıyor!

Yıldıray Debreli Tırmanma Şampiyonası 5’inci ve son yarışı, 23 Kasım 2014 Pazar günü Lapta Bölgesinde bulunan Kayalar Köyü yolunda gerçekleşiyor. KKTC Ralli Şampiyonasına da 1 katsayı üzerinden puan verecek olan yarış büyük çekişmeye sahne olacak

19 Kasım 2014 Çarşamba 08:14
Kayalar’da Şampiyon Aranıyor!

Yıldıray Debreli Tırmanma Şampiyonasında 5 puan farkla lider konumda bulunan Deniz Denner ile Şampiyonanın ikincisi Mehmet Çocuk arasında sezon başından beri verilen mücadele bu yarışla son bulacak. Deniz Denner rakibinin alacağı dereceye bakmaksızın ilk iki içerisinde yer alması şampiyonluğuk ipini göğüslemesi için yeterli olacak. Çocuk’un ise şampiyonluk için rakibinden 5 puan fazla alması gerekiyor.

Otomobil kurumundan yapılan duyuruya göre 23 Kasım Pazar günü Kayalar yolunun saat 09:00-14:00 saatleri arasında kapatılacağını ve o bölgede Av’a gidecek olan avcıların anlayışlı ve dikkatli olmasını, özellikle yol üzerine araçlarını park etmemeleri gerektiği önemle rica edildi.

Sezonun son yarışı olmasından dolayı katılımında yüksek olması beklenen yarışın kayıtları 19 Kasım Çarşamba günü 19:00’da kapanacak. Ralli ise 23 Kasım Pazar günü saat 10:00’da start alacak.

Kaynak: Damalibayrak.net

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV