banner47

banner25

banner5

banner33
20 Ağustos 2017 Pazar

banner46

Bodrum'da mucize kurtuluş

Bodrum'da yokuş inerken, 18 metrelik yükseklikten bir evin bahçesine düşen otomobilin sürücüsü ile yanındaki çocukları, kazayı küçük sıyrıklarla atlattı

07 Ağustos 2017 Pazartesi 17:44
Bodrum'da mucize kurtuluş
 Bodrum'da yokuş inerken, 18 metrelik yükseklikten bir evin bahçesine düşen otomobilin sürücüsü 40 yaşındaki Seda Şen ile yanındaki çocukları 11 yaşındaki Tuna Emir Şen ve kızı 19 yaşındaki İlayda Şen, kazayı küçük sıyrıklarla atlattı. Kaza sırasında bahçedeki masada oturan 8 kişi uzun süre şoku üzerlerinden atamadı.

Otomobilin düştüğü yerin yakınındaki masada oturan 8 kişi, neye uğradıklarını şaşırıp, panikle kaçışarak, canlarını kurtardı.

Hava yastıkları açılan ve büyük hasar gören otomobilin sürücüsü Seda Şen ve yanındaki Tuna Emir Şen ile İlayda Şen, kazayı ufak sıyrıklarla atlattı.

Kaza ardından hastaneye kaldırılan Seda Şen ve 2 çocuğu tedbir amacıyla sağlık kontrolünden geçirildi. Seda Şen, kazanın ardından polise verdiği ilk ifadesinde, "Yokuş iniyordum. Frene bastım ancak tutmadı. Otomobil, bir anda kontrolden çıktı. Sonrasını hatırlamıyorum, hala şoktayım" dedi.

Bahçede çay içip, sohbet ettikleri sırada otomobilin büyük bir gürültüyle üzerlerine doğru geldiğini farkettiklerini belirten 56 yaşındaki Mehmet Ali Demir ise "Panikle sağa, sola kaçıştık. İlk şoku atlattıktan sonra, otomobil sürücüsü ile çocuklarını araçtan çıkardık. Bu kazadan böyle kurtulmaları tam anlamıyla bir mucize" diye konuştu.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV