banner47

banner25

banner5

banner33
19 Eylül 2017 Salı

banner46

Başarılı öğrencilerin onur günü

YDÜ’de başarılı öğrencilere yüksek onur ve onur belgeleri verildi

03 Nisan 2017 Pazartesi 22:13
Başarılı öğrencilerin onur günü
 Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesinde, Fen Bilgisi, İlköğretim Matematik Öğretmenliği ve Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği Ana Bilim Dalı öğretim üyeleri ve öğrencileri tarafından düzenlenen törenle, yüksek onur ve onur belgesi almaya hak kazanan öğrencilere yüksek onur ve onur belgeleri verildi.

Fen ve Matematik Alanları Eğitimi Ana Bilim Dalı Başkanı Doç.Dr. Murat Tezer açılış konuşmasında,Fen ve Matematik Alanları Eğitimi alanında yüksek onur veya onur alan öğrencilerin hem alan hem de eğitim derslerini alarak bu başarıyı elde ettiklerini, mezuniyet sonrasında hiç kuşku yoktur ki, bir öğretmen olarak mezun olduktan sonra başarılı bir şekilde mesleklerini icra edeceklerine yürekten inandıklarını ve gurur duyduklarını belirterek yüksek onur ve onur belgelerini alanları tebrik etti.

Atatürk Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Hüseyin Uzunboylu ise yaptığı konuşmada, Fen Bilgisi, İlköğretim Matematik Öğretmenliği ve Ortaöğretim Matematik Öğretmenliklerinin sekiz yılı aşkın bir süredir, başarılı bir şekilde ve kaliteli öğretim üyelerince eğitim vermekte olduklarını belirtti. Ayrıca, belge almaya hak kazanan öğrencileri ve onlara sonsuz desteklerini esirgemeyen ailelerini  de tebrik etti.

Konuşmalar Sonrasında öğrencilere yüksek onur ve onur belgeleri takdim edildi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV