banner47

banner25

banner5

banner33
23 Ağustos 2017 Çarşamba

banner46

LBT'den yeni tiyatro oyunu

Lefkoşa Belediye Tiyatrosu'nun “Kim Bay Schmitt” adlı kara komedi oyunu, 4 Şubat Cumartesi akşamı perde açacak

30 Ocak 2017 Pazartesi 21:34
LBT'den yeni tiyatro oyunu
 Lefkoşa Belediye Tiyatrosu yine muhteşem bir oyunla seyircisini selamlayacak.          

4 Şubat Cumartesi saat 20.00’de başlayacak ve her Cuma – Cumartesi devam edecek  olan “Kim Bay Schmitt” adlı kara komedi oyununun yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

“Kim Bay Schmitt” oyununda, Bay ve Bayan Belier evlerinde sıradan bir akşam yemeği yerken, bir anda telefon çalar. Fakat onların ne bir telefonları ne de telefon abonelikleri vardır. Telefondaki kişi, Bay Schmitt’i aramaktadır.

Tek perdelik kara komedi oyunun yazarı Sebastien Thiery, çevirmeni Ebru Kara, yönetmeni ise Nehir Demirel’dir. Oyunda; Osman Ateş, Özgür Oktay, Barış Refikoğlu,  Pınar İnandım, Umut Ersoy ve Nejdet Serkan Sadıkoğlu rol alıyor.

Oyunun yönetmen yardımcılığını ve müzik seçimini Osman Ateş, dekor/kostüm tasarımını Özlem Deniz Yetkili, ışık tasarımını Fırat Eseri,  afiş / broşür / fotoğraflarını Umut Ersoy,  dekor realizatörlüğünü Rıza Şen, ışık uygulamasını Salih Kanatlı, efekt uygulamasını Mehmet Eseri ve sahne amirliğini Mehmet Demir yapıyor.

“Kim Bay Schmitt” oyunu izleyenleri hem güldürecek hem düşündürecek niteliktedir. 4 Şubat Cumartesi akşamından itibaren her Cuma ve Cumartesi saat 20.00 de Lefkoşa Belediye Tiyatrosu’nda sahnelenecek. Detaylı bilgi ve rezervasyon için; 22 78782 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
ARŞİV